Asistanımız Sizi Arasın
quit
{"id":1,"title":"T\u00fcrk\u00e7e","alias":"tr","image":"img\/flag-tr.png","created_at":"2019-12-23 00:00:00","updated_at":"2019-12-23 00:00:00"}
Asistanımız Sizi Arasın
Covid Bilgilendirme
https://www.adinhotel.com/img/flag-tr.png
https://www.adinhotel.com/img/flag-en.png https://www.adinhotel.com/img/flag-ru.png https://www.adinhotel.com/img/flag-de.png

VİRÜSTEN KORUNMAK ELİMİZDE

COVID-19 salgınını yakından izliyoruz ve bulaşma riskini en aza indirmek içingerekli önlemleri alıyoruz.

İZLE

ODALARIN HİJYENİ

Odalarımızı uluslararası Diversey firmasının ürünleri ULV cihazı ve tek kullanımlık bezler ile dezenfekte ediyoruz. Dezenfeksiyon işlemi sonrasında da bir saat havalandırıyoruz..

ODALARIN HİJYENİ
TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN TEMİZLİĞİ

TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN TEMİZLİĞİ

Tekstil ürünlerimizin tamamını, uluslararası Diversey firmasının ürünleri ile temizliyoruz..

SOSYAL MESAFEYİ UNUTMUYORUZ

Masaların arasında sosyal mesafe kurallarına göre boşluklar bırakıyoruz. Asansörlerimize, aynı aileden değilse iki kişiden fazla binilmemesi ile ilgili uyarı yazıları ekliyoruz..

SOSYAL MESAFEYİ UNUTMUYORUZ
HAVUZLARIN DEZENFEKSİYONU

HAVUZLARIN DEZENFEKSİYONU

Havuzlardaki klor seviyesini kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm, açık havuzlarda 1-3 ppm arasında tutuyor, periyodik kontrollerini aksatmıyoruz..

GIDALARIN KORUNMASI

Sebze ve yeşilliklerimizi, mutfak içerisinde kullanmakta olduğumuz ozon cihazı sayesinde, oksijeni yüksek enerji ile parçalayarak suya kimyasal olmayan ozon vermesi ile dezenfekte ediyoruz. Bu sayede hem sağlığınızı hem de çevremizi koruyoruz..

GIDALARIN KORUNMASI
PERSONEL EĞİTİMİ

PERSONEL EĞİTİMİ

Personellerimize, pandemiye karşı hijyenik malzeme ve koruyucu ekipmanların kullanımı konusunda periyodik olarak eğitim veriyoruz..

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.