Asistanımız Sizi Arasın
quit
{"id":1,"title":"T\u00fcrk\u00e7e","alias":"tr","image":"img\/flag-tr.png","created_at":"2019-12-23 00:00:00","updated_at":"2019-12-23 00:00:00"}
Asistanımız Sizi Arasın
Adin'de Tatilin Vazgeçilmezleri...
https://www.adinhotel.com/img/flag-tr.png
https://www.adinhotel.com/img/flag-en.png https://www.adinhotel.com/img/flag-ru.png https://www.adinhotel.com/img/flag-de.png

Adin'de Tatilin Vazgeçilmezleri...

adin-de-tatilin-vazgecilmezleri...

Günlük rutininize ara verip tatil planı yaptığınızda bu zamanın tamamını kendinize ayırmak ve bütün uğraşlarınızı geride bırakıp ruhunuzun ve bedeninizin dinlenmesi için fırsat yaratmak istersiniz. Adin Hotel, hayallerinizdeki huzur ve mutluluk dolu tatil için rahatlığınızı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. Adin’de yaşayacağınız bir tatil deneyimi size eşsiz güzellikler vadediyor…

Dalından Toplanan Doğal Lezzetler

Adin mutfağının usta şefleri birbirinden lezzetli yemekleri özenle hazırlarken doğallıktan da ödün vermiyor. Otelin serasında ve bahçesinde yetiştirilen mevsim sebze ve meyveleri dalından toplanıp sofralarınıza getiriliyor.

Gönül Rahatlığıyla Tüketebileceğiniz Helal Gıdalar

Adin Hotel’de size sunulan her ürünün helal gıda standartlarında olmasına azami önem gösterilir. Aklınızda herhangi bir soru işareti bulunmaksızın alkolsüz her şey dahil konseptinin tadını çıkarabilirsiniz.

Her Öğününüzde Başka Diyarlara Yolculuk

Adin Hotel, Cağ kebabından Kayseri mantısına kadar Türk mutfağından farklı yöresel lezzetleri içeren zengin bir sofrayı sizlerle buluşturuyor. Dünya mutfağından yemeklerin servis edildiği à la carte restoranlarda ise size sınırları aşan bir tatil deneyimi sunuyor.

Ruhunuzu Besleyecek Adin+ Etkinlikleri

Alanında uzman kişilerin konuşmacı olarak ağırlandığı Adin+ etkinlikleri, misafirlere bir tatilden çok daha fazlasını vadediyor. Tatilinizi dinlenerek geçirirken bir yandan da günceli yakalayan ve ilham veren konuşmalarla ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Bir Tatil

Huzurun ve sakinliğin doruk noktası olan Adin Hotel villalarında gündelik hayatın bütün koşuşturmacalarından uzaklaşıp ailenizle baş başa zaman geçireceğiniz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. 53 farklı bitki türünün bulunduğu Flora bölgesinde yer alan villalarımızda doğanın tadını çıkarın.

Her Şey Size Özel

Misafirlerinin rahatlığını ve memnuniyetini her şeyin üzerinden tutan Adin Hotel, bütün detayları en ince şekilde düşünüp size büyük bir özenle organize edilmiş bir tatil sunuyor. Kadınlara özel ve erkeklere özel plajlarımızda kendinize ait bir alanda rahatça eğlenirken bütün sıkıntılarınızdan uzaklaşıp unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Her Şey Ailenize Özel

Aile olarak vakit geçirebileceğiniz havuzlarımızda ve plajımızda hayatınız boyunca gülümseyerek hatırlayacağınız tatil anılarınız olacak. Adin Hotel’de çocukların kahkahaları ortamı şenlendirirken doğanın dinginliği yüzünüze yansıyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR