Asistanımız Sizi Arasın
quit
{"id":1,"title":"T\u00fcrk\u00e7e","alias":"tr","image":"img\/flag-tr.png","created_at":"2019-12-23 00:00:00","updated_at":"2019-12-23 00:00:00"}
Asistanımız Sizi Arasın
Kapıda Bahar, Akıllarda Tatil Hayalleri…
https://www.adinhotel.com/img/flag-tr.png
https://www.adinhotel.com/img/flag-en.png https://www.adinhotel.com/img/flag-ru.png https://www.adinhotel.com/img/flag-de.png

Kapıda Bahar, Akıllarda Tatil Hayalleri…

kapida-bahar-akillarda-tatil-hayalleri

Soğuk ve kasvetli kış günleri geride kalıyor. Ağaçlar çiçek açmaya, çimler yeşermeye, kumrular eşleriyle birlikte yuva kuracak uygun bir yer aramaya başladı bile… Doğanın uyanmasıyla birlikte bahar ruhunu şehir hayatının içinde dahi hissetmeye başlayan insanların aklına da çoktan yaz hayalleri düştü.

Güneşin kemiklerinizi ısıtacağı, denizin ve doğanın sizi sarıp sarmalayacağı, temiz havayı ciğerlerinize çekeceğiniz ve şehri tamamen geride bırakıp mavinin ve yeşilin huzur veren tonlarıyla buluşacağınız bir yaz tatili düşleyin. Fikri bile sizi gülümsetmeye yetiyor, değil mi? O zaman vakit kaybetmeden tatil planları yapmaya başlamanızı öneririz.

Sayılı gün çabuk geçer diyerek ve aklınızdan çıkmayan tatil düşlerine tutunarak 2020 yaz tatili programınızı şimdiden yapın. İple çektiğiniz sıcacık yaz günleri sandığınızdan da yakın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR