Asistanımız Sizi Arasın
quit
{"id":1,"title":"T\u00fcrk\u00e7e","alias":"tr","image":"img\/flag-tr.png","created_at":"2019-12-23 00:00:00","updated_at":"2019-12-23 00:00:00"}
Asistanımız Sizi Arasın
Sıkça Sorulan Sorular
https://www.adinhotel.com/img/flag-tr.png
https://www.adinhotel.com/img/flag-en.png https://www.adinhotel.com/img/flag-ru.png https://www.adinhotel.com/img/flag-de.png

Sıkça Sorulan Sorular

 • Otel nerede?

  Antalya’nın Alanya ilçesi, İncekum Mevkii'nde bulunan otelimiz, Alanya’ya 22 km, Antalya Hava Limanı’na 105 km, Gazi Paşa Havaalanı'na 58 km ve Akseki – Konya - Ankara yol ayrımına sadece 27 km uzaklıktadır.
 • Otel konsepti nedir?

  Alkolsüz Unique (Özgün) tatil hizmeti verecek olan otelimiz, Premium Herşey Dahil konseptiyle siz değerli misafirlerimizi ağırlayacaktır.
 • Diğer otellerden farkımız nedir?

  Öncelikli olarak; konseptin içerisinden gelen, misafirlerimizin ne istediğini ve ne isteyebileceğini çok iyi bilen profesyonel yöneticilerimiz mevcut. Bay ve bayan misafirlerimize özel sunmuş olduğumuz ayrı havuz ve plaj imkanı yanında, sadece Adin Beach Hotel’de olan MIX(Ortak) havuz ve plaj imkanı sunmaktayız. Bu sayede, hem denizde hem de havuzda ailecek eğlenebilecek ve tatilin tadını en güzel şekilde çıkarabileceksiniz.
 • Havuz ve plajlar ayrı mı?

  Bay ve bayanlara özel ayrı plaj ve havuzlarımız mevcuttur. Ayrı plajlara ilave olarak, ailelerin ortak olarak kullanabilecekleri MIX(Ortak) plaj ve havuzumuzda mevcuttur.
 • Bayan plajı ve havuzlar dışarıdan gözüküyor mu?

  Adin Beach Hotel’de bayanlara özel birçok ayrıcalık yapılmıştır. Bayan misafirlerimizin hassasiyetini gayet iyi bildiğimiz için tüm tedbirleri aldık. Gerek bayan havuzlarının gerekse bayanlar plajının dışarıdan veya otel odalarından gözükmesi kesinlikle mümkün değildir.
 • A’la Carte Restoran var mı?

  Otelimizde Osmanlı A’la Carte, Akdeniz A’la Carte ve Tex-Mex A’la Carte olmak üzere 3 adet A’la Carte restoran bulunmaktadır. Minimum bir hafta konaklama yapacak olan misafirler; Misafir Hizmetleri departmanına rezervasyon yapılması koşuluyla, sadece bir kez ve sadece bir A’la Carte restoranı kullanma hakkına sahiptir.
 • Çıkış günü otelden ne zaman çıkmalıyım?

  Tatilinizin son günü, odanızdan saat 11:00’da ayrılmanız gerekmektedir. Sizden sonra konaklama yapacak olan misafir için odanızın hazırlanması gerekmektedir.En geç saat 12:00’da otelden ayrılmış olmanız gerekmektedir. Çıkış günü öğle yemeği alma hakkınız maalesef bulunmamaktadır. Belirtilen saatte otelden ayrılmadığınız takdirde, o günkü oda fiyatları üzerinden ücret talep edilecektir.
 • Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Ödemeler, rezervasyon esnasında kredi kartıyla tek çekim veya taksitli olarak yapılabileceği gibi, banka havalesiyle de yapılabilir. Sizd değerli misafirlerimiz için özel olarak kurduğumuz, Online rezervasyon kanalıyla da rezervasyonlarınızı ve rezervasyon ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede, kredi kartı bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacak ve daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapmış olacaksınız.
 • Ödeme girişte alınabilir mi ?

  Adin Beach Hotel olarak odanızı sizin için ayırabilmemiz için, ödemenin tamamının rezervasyon anında yapılması gerekmektedir. Rezervasyon anında ödeme yapılmadığı takdirde, oda rezervasyonunuz yapılmaz ve geldiğinizde oda bulamazsınız.
 • Tarih değişikliği yapılabilir mi ?

  Konaklama tarihinize minimum 7 gece kalana kadarki süre içerisinde rezervasyon değişikliği yapabilirsiniz. Konaklama tarihinize 7 gece ve daha az süre kalmışsa, herhangi bir değişiklik yapılmaz ve gelmediğiniz günlerin de parası tahsil edilir ve size iade yapılmaz.
 • Konaklayan misafir erken çıkarsa kalan günleri için para iadesi yapılabilir mi veya daha sonra kalan günü kullanabilir mi ?

  Herhangi bir iade yapılmaz ve kullanamadığı günler sonradan kullanılamaz.